New York City chce prowadzić w Blockchain, przedstawia inicjatywy branżowe

Aktualności Blockchain ICO Ze świata
New York City chce prowadzić w Blockchain, przedstawia inicjatywy branżowe

New York City chce prowadzić w Blockchain, przedstawia inicjatywy branżowe

Prezydent i dyrektor generalny nowojorskiej organizacji Economic Development Corporation (NYCEDC) ogłosił dzisiaj inicjatywy związane z blokadą dla miasta, 14 maja. Inicjatywy obejmują uruchomienie nowojorskiego Blockchain Resource Center oraz publiczny konkurs na aplikacje blockchain w celu poprawy publicznego sektor.

Zgodnie z wydaniem NYCEDC, Blockchain Resource Center będzie służyć jako sposób na edukowanie społeczeństwa na temat blockchain, zbliżenie przedsiębiorców do nowych przedsięwzięć i próba połączenia ze sobą przedstawicieli branży i rządu w rozmowach na temat regulacji.

Miejski konkurs blockchain, którego premiera rozpocznie się pod koniec 2018 roku, wzorowany jest na konkursie NYC BigApps. NYCEDC opublikował dzisiaj wniosek o składanie ofert (RFP) dla organizacji, które mogą prowadzić konkurs, co będzie obejmować warsztaty dla pracowników rządowych na temat blockchain i jego przypadków użycia, a także bezpłatne warsztaty edukacyjne dla publiczności.

Prezes NYCEDC i dyrektor generalny James Patchett powiedział o NYC, że „nie ma na świecie miasta, które ma lepszą pozycję lidera w blockchain”, dodając:

„Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie finansów, nieruchomości, mediów i technologii – wszystkie branże widzą niesamowite innowacje wynikające z tej nowej technologii. Miasto kładzie duży nacisk na blockchain, aby dowiedzieć się, jak możemy rozwinąć branżę i upewnić się, że stwarza ona nowe możliwości dla nowojorczyków. ”

W zeszłym tygodniu przesłuchanie dwóch podkomisji w amerykańskiej Izbie Reprezentantów dotyczyło użycia blockchain w zarządzaniu łańcuchem dostaw, stwierdzając, że technologia ma szeroki zakres zastosowań, nawet bez standardów branżowych.

Oficjalne sprostowanie. Infocoinpolska.pl nie popiera żadnej treści ani produktu na tej stronie. Chociaż staramy się dostarczyć wszystkie ważne informacje, które możemy uzyskać, czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą i ponosić pełną odpowiedzialność za swoje decyzje. Artykuł ten nie może być uważany za poradę inwestycyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *