Start w izraelskim Blockchain kończy się rundą finansową o wartości 30 mln USD, w skład której wchodzi Intel, Sequoia

Aktualności Bitcoin Blockchain Ze świata
Start w izraelskim Blockchain kończy się rundą finansową o wartości 30 mln USD, w skład której wchodzi Intel, Sequoia

Izraelski startup blockchain StarkWare Industries zakończył rundę finansowania w wysokości 30 milionów dolarów, generując fundusze od takich graczy z branży, jak Intel Capital i Sequoia USA, zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym 29 października.

Założona w 2018 roku firma StarkWare Industries opracowuje zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt, w tym aplikacje zapewniające transparentną prywatność w blokach kodu , zwiększoną przepustowość transakcji, a także obliczenia poza łańcuchem. Firma oferuje protokół STARK o zerowej wiedzy, który ma służyć rozwiązywaniu problemów związanych z prywatnością i skalowalnością w dziedzinie blockchain.

Firma ogłosiła zakończenie swojej rundy finansowania w wysokości 30 milionów dolarów, którą prowadził Paradigm, fundusz kryptograficzny hedgingowy założony przez współzałożyciela Coinbase’a Freda Ehrsam. Inwestorzy biorący udział w rundzie obejmują takich graczy z branży, jak Intel Capital, Sequoia, Atomico, DCVC, Wing, Consensys , Coinbase Ventures, Multicoin Capital, Collaborative Fund, Scalar Capital i Semantic Ventures.

Finansowanie następuje po rundzie zalążkowej o wartości 6 milionów dolarów ukończonej w maju, przy zgłoszonym udziale Vitalik Buterin Ethereum, Arthura Breitmana Tezosa , Da Hongfei NEO i Bitmain między innymi.

W przeszłości Sequoia obsługiwała krypto-walutę i startupy blockchain. W ubiegłym roku firma zainwestowała w fundusz zabezpieczający kryptowalutę MetaStable Capital z siedzibą w San Francisco.Wcześniej firma Sequoia wniosła wkład w Polychain Capital, który specjalizuje się w inwestowaniu w inne firmy typu blockchain poprzez oferty Initial Coin ( ICO ).

W lipcu tego roku Sequoia wraz z innymi przedsiębiorstwami związanymi z blockchainem zainwestowaław chińską sieć startupową typu „blockchain„, Nervos Network. Nervos wykorzysta nowy kapitał do rozszerzenia swoich zespołów produktowych i inżynieryjnych oraz do nawiązania strategicznego partnerstwa. Firma dąży również do zapewnienia rozwiązania hybrydowego, które łączy bezpieczny publiczny blockchain i łańcuch aplikacji.

Intel w różny sposób dokonał wypłat w przemyśle blockchain, składając w marcu odpowiedni wniosek patentowy. Patent cytuje akcelerator sprzętowy Bitcoin ( BTC ), który zmniejszyłby ilość energii elektrycznej wykorzystywanej w wydobywaniu krypto graficznym poprzez „zmniejszenie wykorzystywanej przestrzeni i energii zużywanej przez sprzęt górniczy Bitcoin„.

Oficjalne sprostowanie. Infocoinpolska.pl nie popiera żadnej treści ani produktu na tej stronie. Chociaż staramy się dostarczyć wszystkie ważne informacje, które możemy uzyskać, czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą i ponosić pełną odpowiedzialność za swoje decyzje. Artykuł ten nie może być uważany za poradę inwestycyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *