Zainspirowany przez Wenezuelskiego Petro, Kambodża może wydać wlasna cryptowalute

Aktualności ICO Ze świata
Zainspirowany przez Wenezuelskiego Petro, Kambodża może wydać wlasna cryptowalute

Po wprowadzeniu na rynek wenezuelskiego moneta Petro z zeszłego miesiąca, Kambodża rozważa uruchomienie własnego projektu kryptograficznego o nazwie Entapay. Oświadczenie prasowe dla Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) Blockchain Summit zgłoszone 2 marca.

Kambodża może wydać wlasna cryptowalute

Szczyt Blockchain, który odbędzie się w Phnom Penh 7 marca, opisuje Entapay jako projekt oparty na „kwantowym uwikłaniu” bezpieczeństwa i szyfrowania. Pisząc, że użyje technologii Blockchain do stworzenia szybkiego i bezpiecznego doświadczenia użytkownika.

Zgodnie z komunikatem prasowym, Entapay „ma stać się łącznikiem pomiędzy integracją płatności zaszyfrowanej waluty a rzeczywistym światem”:

„Ma ogromny potencjał, aby nawet zastąpić VISA jako nowy główny tryb płatności.”

Komunikat prasowy porównuje projekt Entapay bezpośrednio z Petro Wenezueli, którą klasyfikuje jako cyfrową walutę. która „pomaga krajowi w unikaniu sankcji gospodarczych na świecie Zachodu – jednocześnie zapewniając nowy kanał rozwoju gospodarczego dla kraju cierpiącego na poważną inflację „Podobna waluta w Kambodży, informacja prasowa, może pomóc krajowi wykorzystać rewolucję Blockchain.

Szczyt ASEAN Blockchain, temat „Tomorrowland Built on Blockchain„, pomoże promować technologię finansową opartą na Blockchain w Azji Południowo-Wschodniej i zagranicą, częściowo dzięki budowie pierwszego instytutu.

Pod koniec lutego 2018 r. Wyspy Marshalla ogłosiły również, że wydadzą własną krypto walutę z ofertą pierwszej monety (ICO) i wolnym obrotem.

Oficjalne sprostowanie. Infocoinpolska.pl nie popiera żadnej treści ani produktu na tej stronie. Chociaż staramy się dostarczyć wszystkie ważne informacje, które możemy uzyskać, czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą i ponosić pełną odpowiedzialność za swoje decyzje. Artykuł ten nie może być uważany za poradę inwestycyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *