Zdjęcie z: www.cointelegraph.com

Binance blokuje depozyty fiducjarne i natychmiastowy handel kryptowalutami dla użytkowników z Singapuru

Aktualności Giełdy Kryptowaluty Uncategorized

Gigant giełdy kryptograficznej Binance ogłosił dalsze ograniczenia dotyczące jego działalności w Singapurze w ramach kontroli regulacyjnej.

Binance ogłosiło pewne zmiany w swoich usługach handlu kryptowalutami dla klientów w Singapurze.

Zgodnie z oświadczeniem zamieszczonym na jego stronie internetowej opublikowanym w poniedziałek, użytkownicy z Singapuru będą chronieni geograficznie przed niektórymi funkcjami konta na stronie Binance.com.

Użytkownicy Binance w Singapurze nie będą już mieli dostępu do depozytów fiducjarnych, kryptowalutowych transakcji spotowych. Płynnych swapów i zakupów kryptograficznych za pośrednictwem kanałów fiducjarnych na stronie internetowej.

„Będziemy ograniczać użytkowników z Singapuru w odniesieniu do regulowanych usług płatniczych zgodnie z naszym zobowiązaniem do przestrzegania przepisów” – dodano w oświadczeniu.

W oparciu o nową dyrektywę, użytkownicy Binance w Singapurze zostali wezwani do zaprzestania wszelkich powiązanych działań, na które miało wpływ ogłoszenie. Oraz do wycofania swoich aktywów fiat i kryptowalut, aby uniknąć wszelkich sporów.

Poniedziałkowe ogłoszenie to najnowsze ograniczenie nałożone przez giełde na swoich klientów w Singapurze. Jak wcześniej informował Cointelegraph , giełdapoczątkowo wycofał niektóre ze swoich produktów w mieście-państwie.

W tym czasie gigant giełdy kryptograficznej zablokował handel kryptowalutami denominowanymi w dolarach singapurskich po ostrzeżeniach władz monetarnych Singapuru, że platforma naruszyła lokalne przepisy dotyczące płatności. Podobną akcję podjęto również w sierpniu w Korei Południowej, gdzie platforma wstrzymała handel denominowany w koreańskich wonach .

Binance zablokowała również użytkownikom w Singapurze możliwość pobierania swojej platformy mobilnej ze sklepów z aplikacjami Google i Apple.

 

Binance doczekało się znacznej kontroli regulacyjnej w wielu jurysdykcjach na całym świecie. W konsekwencji giełda została zmuszona do zaprzestania niektórych usług w kilku krajach.

Wcześniej we wrześniu giełdaoświadczył, że przestanie handlować kontraktami futures na kryptowaluty i opcjami w Australii , a użytkownicy w tym kraju będą mieli 90 dni na zamknięcie swoich pozycji.

Binance starało się wygładzić te prawne zmarszczki, zwiększając skalę swoich protokołów zgodności z identyfikacją klientów .

Tymczasem dyrektor generalny giełdy, Changpeng Zhao, oświadczył, że firma zamierza spełnić wymagania regulacyjne, jednocześnie ogłaszając plany, aby Binance.US – ramię giełdy w Stanach Zjednoczonych – wszedł na giełdę do 2024 roku .

Źródło: www.cointelegraph.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *