Bitcoin Pacjent zero mówi, że obecny etap BTC jest podobny do 1992 dla Internetu

Bitcoin „Pacjent zero” mówi, że obecny etap BTC jest podobny do „1992 dla Internetu”

Aktualności Bitcoin Blockchain Ethereum Ze świata

Bitcoin „Patient Zero” Wences Casares, założyciel startowego portfela Bitcoin ( BTC ) Xapo , powiedział, że przełomowa krypto-waluta może zająć lata, by udowodnić sukces, w wywiadzie dla Bloomberg 29 października.

W wywiadzie dla Bloomberga, Casares argumentował, że BTC jest „intelektualnym eksperymentem” i może minąć kilka lat, zanim okaże się sukcesem. „To może zadziałać, może nie działać”, powiedział Casares, zauważając, że Bitcoin jest na wczesnym etapie i że „jesteśmy w ekwiwalencie 1992 roku dla Internetu .” Jednak Casares sugerował, że prawdopodobieństwo sukcesu jest wciąż większe niż niepowodzenie.

Pochodząca z Argentyny Casares została nazwana „cierpliwym zerem” Bitcoina, by służyć jako katalizator zainteresowania Doliny Krzemowej w kryptowalutach. W 2014 r. Firma Casares założyła Xapo, firmę oferującą portfel Bitcoin w połączeniu z chłodniami i kartą debetową opartą na BTC.

Casares przewidywał, że upłynie co najmniej siedem lat, zanim BTC odniesie sukces, a jeśli tak, to BTC stanie się niepolitycznym globalnym standardem wartości i rozliczenia. Casares stwierdził:

„Potrzebujemy niepolitycznego standardu wartości, a my go nie mamy. Tak więc świat, w którym [widzimy to] jest światem [w którym] kiedy pytasz o cenę tureckiej liry, dostajesz cenę w bitach, gdy prosisz o cenę baryłki ropy, dostajesz cenę w bitach, gdy za cenę dolara amerykańskiegodostajesz cenę w bitach. „

Warto zauważyć, że adwokat Bitcoina powiedział, że nie zastąpi on fikcyjnych walut, ponieważ „to nie ma sensu”. Dodał, że idea, że ​​blockchain może „zmienić ideę aktywów, która już wywodzi swoją wartość od centralnego organu […] jest naprawdę bezsensowna i nie ma sensu”.

Casares wcześniej ogłosił, że jego wizja BTC staje się apolitycznym standardem wartości. W ubiegłym roku Casares przewidział, że cena BTC „osiągnie 1 milion dolarów w ciągu 5-10 lat”.

Odnosząc się do blockchain , Casares stwierdził w styczniu, że ostatecznie pojawi się jeden „solidny” blockchain, aby przenieść wartość na całym świecie. Per Casares, przyszłość krypto polega na współpracy wokół pojedynczego, solidnego blockchainu i jego zdaniem BTC jest najbardziej prawdopodobnym wyborem blockchain.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *