Zdjęcie z: www.cointelegraph.com

Cardano, aby włączyć nowy stablecoin DeFi z Coti

Aktualności Defi Giełdy Kryptowaluty Ze świata

Coti wcześniej współpracowało z centrum stablecoin Cardano Ardana, aby wprowadzić zdecentralizowane płatności stablecoin do AdaPay.

Nowy stablecoin pojawia się na blockchainie Cardano, aby zapewnić narzędzie do operacji zdecentralizowanych finansów (DeFi) i uniknąć opłat transakcyjnych.

Dostawca bram płatniczych Cardano, Coti, będzie oficjalnym emitentem Djed, nowego stablecoina skoncentrowanego na DeFi dla sieci Cardano. Założyciel Cardano Charles Hoskinson i dyrektor generalny Coti Shahaf Bar-Geffen ogłosili w niedzielę podczas szczytu ADA.

Nowy stablecoin będzie oparty na algorytmicznym projekcie wykorzystującym inteligentne kontrakty. Aby zapewnić stabilność cen i zapewnić instrument do transakcji DeFi. Stablecoin jest przeznaczony do płacenia opłat transakcyjnych w sieci ADA. Aby uniknąć „niestabilnych i wygórowanych opłat za gaz” i sprawić, że koszty transakcji będą „bardziej przewidywalne”.

Zgodnie z dokumentem badawczym Djed opublikowanym w sierpniu, jego protokół stablecoin będzie zachowywał się jak „autonomiczny bank, który kupuje i sprzedaje stablecoiny za cenę z zakresu, który jest powiązany z ceną docelową”. stablecoin będzie działać poprzez utrzymywanie rezerwy monet bazowych podczas wybijania i spalania różnych innych stabilnych aktywów i monet rezerwowych.

Według Hoskinsona, stablecoin Djed może zmienić zasady gry w branży kryptograficznej. Ponieważ przemawia do „całkowicie nowej publiczności w czasie, gdy branża już przeżywa astronomiczny wzrost”. 

Wiadomość pojawiła się wkrótce po tym, jak Coti nawiązała współpracę z centrum stablecoin ADA, Ardana, aby wprowadzić zdecentralizowane płatności stablecoin do AdaPay, bramki płatniczej Cardano ( ADA ) obsługującej ponad 30 walut fiducjarnych. 

Źródło: www.cointelegraph.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *