Zdjęcie z: www.cointelegraph.com

Cena BTC traci 42 000 USD po tym, jak nowe odrzucenie kładzie nacisk na „najgorszy przypadek” miesięcznego zamknięcia Bitcoin

Aktualności Bitcoin Blockchain Kryptowaluty Ze świata

To wszystko, o co trzeba grać, ponieważ akcja cenowa Bitcoin utrzymuje się powyżej 40 000 USD. ale prognozy już spadają jeszcze niżej.

Bitcoin ( BTC ) spadł poniżej 42 000 USD we wtorek, 28 września, ponieważ największa kryptowaluta pogorszyła się w ciągu nocy.

1-godzinny wykres świecowy BTC/USD (Bitstamp). Źródło: TradingView

Byki BTC wyczerpią się za 44 000 $

Dane z Cointelegraph Markets Pro i TradingView pokazały, że BTC/USD osiągnęły lokalne minima wynoszące 41 670 USD na Bitstamp.

Spadek nastąpił po 1000 dolarów godzinnej stracie pod koniec poniedziałku. Co zdecydowanie powstrzymało wszelkie bycze nadzieje z weekendowego maksimum 44 400 dolarów.

Zwrot był powszechnie oczekiwany. Jak podał Cointelegraph , analitycy już obserwowali poziomy nawet poniżej 40 000 USD jako potencjalne piętra.

W poniedziałek jeden z traderów również odmówił uwierzenia, że ​​siła Bitcoina wejdzie w nowy tydzień. argumentując, że poziomy powyżej 44 000 USD były po prostu złapaniem płynności przed ponownym spadkiem.

W międzyczasie, gdy pozostały dwa dni do miesięcznego zamknięcia, uwaga była skupiona na 43 000 USD jako „ najgorszym scenariuszu ” dla BTC/USD do końca września.

PlanB, analityk, który prawidłowo przewidział „najgorszy przypadek” za 47 000 USD w sierpniu, przewiduje również zamknięcie października na poziomie co najmniej 63 000 USD.

Trader — „Wise to bet” na odbicie w Q4

Nie jest sam, ponieważ coraz większa liczba uczestników rynku jest mocno przekonana. że ​​czwarty kwartał będzie punktem zwrotnym w hossie bitcoinów.

Wśród nich był popularny trader TechDev, który twierdzi, że sam historyczny precedens wymaga uwiarygodnienia nowego wzrostu cen BTC.

„Inwestowanie to gra prawdopodobieństwa” – podsumował na wykresie pokazującym Bitcoin w latach 2013 i 2021.„Kiedy historia okazała się prorocza przez pierwsze 3 kwartały, myślę, że mądrze jest postawić na nią w czwartym”.

Porównanie BTC/USD. Źródło: TechDev/Twitter
Źródło: www.cointelegraph.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *