Zdjęcie z: www.cointelegraph.com

Coinbase poszukuje nowego dyrektora

Aktualności Blockchain Giełdy

Coinbase poszukuje nowego pracownika do zarządzania kwaśnymi relacjami giełdy z decydentami.

Giełda kryptograficzna z siedzibą w Stanach Zjednoczonych ma na celu powiększenie szeregów zespołu ds. Prawnych i zgodności. Firma poszukuje ponad 350 nowych pracowników, z 24 wakatami w zespole prawnym i ds. zgodności.

Dokładniej, Coinbase  poszukuje  nowego menedżera do nadzorowania komunikacji z amerykańskimi decydentami. Wraz z silną siecią w Waszyngtonie, Coinbase oczekuje, że nowy menedżer ds. komunikacji politycznej w USA. Będzie kierował relacjami z mediami i strategiczną obecnością w krytycznych debatach politycznych, będzie miał „doskonały osąd polityczny”.

Coinbase poszukuje nowego dyrektora do dyskusji z decydentami

Lepsza komunikacja z decydentami może być pilnym wymogiem dla Coinbase. Podobno jest w sprzeczności z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w sprawie programu pożyczek w puszkach. CEO Brian Armstrong napisał na Twitterze, że SEC zagroziła pozwaniem giełdy w sprawie Lend .

Planowana oferowanie 4% rocznej stopy zwrotu z depozytów stablecoin USD Coin ( USDC ), podobno uznała program Lend za papier wartościowy. Dwa tygodnie później firma ogłosiła rezygnację z programu dochodowego .

Armstrong następnie skarżył się, że inne firmy kryptograficzne na rynku świadczą obecnie podobne usługi pożyczkowe. Stwierdzając: „Odmawiają nam wyjaśnienia, dlaczego uważają, że jest to zabezpieczenie, a zamiast tego żądają od nas kompletu dokumentów (przestrzegamy), żądają zeznań od naszych pracowników (przestrzegamy), a następnie mówią nam, że będą nas pozwać, jeśli przystąpimy do start, bez wyjaśnienia, dlaczego”.

Źródło: www.cointelegraph.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *