Zdjęcie z: www.cointelegraph.com

Huobi przedstawia plan dla chińskich inwestorów po zatrzymaniu handlu kryptowalutami

Aktualności Bitcoin Giełdy Kryptowaluty Ze świata

Współzałożyciel Huobi Group, Du Jun, zamierza chronić wszystkie kryptowaluty na chińskich kontach przed ich trwałym zamknięciem do 31 grudnia 2021 r.

Niepewność wywołana całkowitym zakazem handlu kryptowalutami w Chinach uległa spowolnieniu, ponieważ krajowe giełdy kryptograficzne, takie jak Huobi, podejmują proaktywne środki w celu ochrony i zwrotu istniejących inwestycji znajdujących się na kontynencie. 

W rozmowie z Cointelegraph w tej sprawie Du Jun, współzałożyciel Huobi Group, powiedział, że giełda kryptowalut chce zapewnić bezpieczeństwo aktywów użytkowników w ramach swojej odpowiedzialności społecznej:„Klienci będą mogli przenieść swoje aktywa na inne giełdy lub portfele w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Konkretne środki i zasady działania zostaną przedstawione w przyszłych komunikatach”.

Powołując się na możliwość luki komunikacyjnej z chińskimi inwestorami podczas zakazu, giełda kryptowalut pracuje również nad innymi sposobami ochrony aktywów klientów, dopóki użytkownicy nie będą mogli przenieść ich na giełdy lub portfele offshore.

Chińscy inwestorzy osiągnęli ponad 30% pod względem wolumenu obrotu przed zakazem kryptowalut, ale jak sugeruje Jun, Huobi odnotował zwiększoną adopcję na rynkach Azji Południowo-Wschodniej i Europy. Giełda oczekuje jednak, że „wszelki krótkoterminowy wpływ na przychody Huobi zostanie złagodzony w miarę dalszego rozwoju naszej globalnej działalności”.

Przestrzegając zakazu handlu kryptowalutami i wydobycia nałożonego przez Ludowy Bank Chin i inne chińskie organy regulacyjne, Jun planuje podwoić wysiłki Huobi w zakresie zgodności i kontynuować budowanie zgodnych operacji na skalę globalną.

Giełdy kryptograficzne w Chinach kontynentalnych, w tym Huobi, zaczęły wstrzymywać rejestracje nowych klientów wkrótce po tym, jak w piątek wszedł w życie nowy zakaz kryptowalut . Huobi ogłosił później, że wszystkie chińskie konta z kontynentu zostaną zamknięte do 24:00 UTC+8 31 grudnia 2021 r. 

Historycznie Chiny były odpowiedzialne za lwią część wydobycia bitcoinów ( BTC ). Biorąc pod uwagę brak wsparcia ze strony rządzącego rządu, chińscy górnicy nadal przenoszą się za granicę do przyjaznych kryptowalut jurysdykcji.

Według niedawnego raportu Cointelegraph, najnowszy zakaz oznacza 19. próbę ograniczenia bitcoinów i kryptowalut przez chińskich regulatorów w ciągu ostatnich 12 lat. Podczas gdy decyzja o zakazie handlu kryptowalutami w Chinach spowodowała chwilową panikę sprzedaży kilku nieostrożnych inwestorów, cena Bitcoina nadal pokazuje zwyżkowe sygnały , biorąc pod uwagę proaktywne wsparcie ze strony giełd kryptograficznych i użytkowników na całym świecie.DOSTARCZANE W KAŻDY PONIEDZIAŁEK

Źródło: www.cointelegraph.com

2 thoughts on “Huobi przedstawia plan dla chińskich inwestorów po zatrzymaniu handlu kryptowalutami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *